NRG 53 Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NRG 53 Foorum

Ütle midagi tabavat!
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Weebipõhised mängud

Go down 
+9
kacey
Aigar
FatFuck
ivohi
André
something
RadYx
Sirje
Kuperjanov
13 posters
AutorTeade
Kuperjanov
Cool
Kuperjanov


Male Postituste arv : 366
Age : 34
Registration date : 18/08/2006

Weebipõhised mängud Empty
PostitaminePealkiri: Weebipõhised mängud   Weebipõhised mängud EmptyLaup 19 Aug 2006, 20:57

Keegi intenetis ka mingeid mänge mängib? Ma mõtlen runescape, businesia, maffia jne? Ise mängisin kunagi kõiki aga siis tüütas ära bounce Aga on üks mäng, mida soovitan kõigile. Solarion. www.solarion.org Very Happy Mängul olemas ka oma foorum. Praegu on mäng suvepukusel, valmimas on kolmas versioon. Aga mäng on väga kõva Razz Razz Sul on oma provints ning kuulud mingisse kuningriiki. Pead arendama oma provintsi, tegema sõjaväge, ehitama, vallutama. Kuningriigil on kuningas ning kuningriik saab kuuluda liitu. Siis on veel iitudevahelised sõjad jne. Väägaaa äge mäng Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Sirje
Dork
Sirje


Female Postituste arv : 163
Age : 33
Asukoht : Kärdla/uus ühikas 401
Registration date : 18/08/2006

Weebipõhised mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Weebipõhised mängud   Weebipõhised mängud EmptyLaup 19 Aug 2006, 20:59

Neopets käib sinna alla? Very Happy Seal saab ajaviiteks käidud vahel. Razz
Tagasi üles Go down
http://leedi.dako.edu.ee/sirje/
RadYx
Geek
RadYx


Male Postituste arv : 244
Age : 33
Asukoht : uus kakssadaviis
Registration date : 18/08/2006

Weebipõhised mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Weebipõhised mängud   Weebipõhised mängud EmptyLaup 19 Aug 2006, 21:13

Kunagi oli businesia. Aga asi ammendas ennast nii ära, et läks mõttetuks.
Tagasi üles Go down
something
Dork
something


Postituste arv : 141
Asukoht : Võru
Registration date : 18/08/2006

Weebipõhised mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Weebipõhised mängud   Weebipõhised mängud EmptyLaup 19 Aug 2006, 22:11

Vaikselt proovin oma mängu püsti panna...ei olegi nii lihtne kui arvasin.
Muidu mängin www.nextworld.ru
Eesti mängud on kuidagi igavad No No
Tagasi üles Go down
André
Dork
André


Male Postituste arv : 162
Age : 34
Asukoht : Vana ühikas, 2 korrus, 205 ;D
Registration date : 18/08/2006

Weebipõhised mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Weebipõhised mängud   Weebipõhised mängud EmptyLaup 19 Aug 2006, 23:01

Ei ole vist mängu mida ma ei oleks kunagi mänginud. lol!
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/Andreee
ivohi
I Suck



Male Postituste arv : 4
Age : 34
Registration date : 18/08/2006

Weebipõhised mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Weebipõhised mängud   Weebipõhised mängud EmptyTeis 22 Aug 2006, 10:07

Tean üht päris vana mängu,selliseid on muidugi veel aga see on üks vanimaid Earth:2025 (tavaline webi põhine strateegia) ,isegi adre kui keegi tahab järgi tsekkida http://games.swirve.com/earth/
Tagasi üles Go down
FatFuck
Dork
FatFuck


Postituste arv : 178
Age : 34
Registration date : 18/08/2006

Weebipõhised mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Weebipõhised mängud   Weebipõhised mängud EmptyTeis 22 Aug 2006, 12:33

Mart poiss räägi,et kuidas sa selle venekeelse lehepeal hakkama said:) mina nii kõva mees ei ole:)
Tagasi üles Go down
Aigar
Geek
Aigar


Male Postituste arv : 227
Age : 34
Asukoht : vana ühikas, tuba 213
Registration date : 19/08/2006

Weebipõhised mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Weebipõhised mängud   Weebipõhised mängud EmptyTeis 22 Aug 2006, 13:43

kunagi mängisin businesiat, crime, runescape midagi oli vist veel aga ei tule hetkel...
praegu mängin metsa(mets.allstarz.ee) ja farmeer(farmeer.pri.ee) olen mõlemas essa... aga see ei ole ega olnud kerge....

Edit: solarion oli ka jah... tekstipõhised möängud on lahedad sest peab tunnis korra käima ja ära käia saab umbes 2 minutiga....
Tagasi üles Go down
kacey
Cool
kacey


Female Postituste arv : 366
Age : 33
Asukoht : rõuge
Registration date : 18/08/2006

Weebipõhised mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Weebipõhised mängud   Weebipõhised mängud EmptyTeis 22 Aug 2006, 13:45

Aigar kirjutas:
kunagi mängisin businesiat, crime, runescape midagi oli vist veel aga ei tule hetkel...
praegu mängin metsa(mets.allstarz.ee) ja farmeer(farmeer.pri.ee) olen mõlemas essa... aga see ei ole ega olnud kerge....

kunagi mängisin neopetsi ja barbiet.....ja sis mingit veel aga adresid ei mäleta....nii ammu ...enam ei mängi
Tagasi üles Go down
http://www.myspace.com/kaceyleviosa
something
Dork
something


Postituste arv : 141
Asukoht : Võru
Registration date : 18/08/2006

Weebipõhised mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Weebipõhised mängud   Weebipõhised mängud EmptyTeis 22 Aug 2006, 14:32

FatFuck kirjutas:
Mart poiss räägi,et kuidas sa selle venekeelse lehepeal hakkama said:) mina nii kõva mees ei ole:)
Sõber aitas...
Tagasi üles Go down
FatFuck
Dork
FatFuck


Postituste arv : 178
Age : 34
Registration date : 18/08/2006

Weebipõhised mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Weebipõhised mängud   Weebipõhised mängud EmptyTeis 22 Aug 2006, 15:52

esileht tundus huvitav:) aga ei oska kasutajatki teha...no vb oskaks kui näpiks mingeid asju sääl aga ei ole isu kui mängu russia jasõk
Tagasi üles Go down
Kuperjanov
Cool
Kuperjanov


Male Postituste arv : 366
Age : 34
Registration date : 18/08/2006

Weebipõhised mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Weebipõhised mängud   Weebipõhised mängud EmptyTeis 22 Aug 2006, 16:30

Aigar kirjutas:
kunagi mängisin businesiat, crime, runescape midagi oli vist veel aga ei tule hetkel...
praegu mängin metsa(mets.allstarz.ee) ja farmeer(farmeer.pri.ee) olen mõlemas essa... aga see ei ole ega olnud kerge....

Edit: solarion oli ka jah... tekstipõhised möängud on lahedad sest peab tunnis korra käima ja ära käia saab umbes 2 minutiga....

Kes sa Solarionis olid? Mina olin uues maailmas viimase kahe ajastu kõige tugevama liidu üks juhtidest Twisted Evil
Tagasi üles Go down
kacey
Cool
kacey


Female Postituste arv : 366
Age : 33
Asukoht : rõuge
Registration date : 18/08/2006

Weebipõhised mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Weebipõhised mängud   Weebipõhised mängud EmptyTeis 22 Aug 2006, 16:42

Kuperjanov kirjutas:
Aigar kirjutas:
kunagi mängisin businesiat, crime, runescape midagi oli vist veel aga ei tule hetkel...
praegu mängin metsa(mets.allstarz.ee) ja farmeer(farmeer.pri.ee) olen mõlemas essa... aga see ei ole ega olnud kerge....

Edit: solarion oli ka jah... tekstipõhised möängud on lahedad sest peab tunnis korra käima ja ära käia saab umbes 2 minutiga....

Kes sa Solarionis olid? Mina olin uues maailmas viimase kahe ajastu kõige tugevama liidu üks juhtidest Twisted Evil

ei imesta lol!
Tagasi üles Go down
http://www.myspace.com/kaceyleviosa
FatFuck
Dork
FatFuck


Postituste arv : 178
Age : 34
Registration date : 18/08/2006

Weebipõhised mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Weebipõhised mängud   Weebipõhised mängud EmptyTeis 22 Aug 2006, 20:49

kuradi värdjad IT rotid:D:D:D minge vaadake aknast välja vahepeal...naq,et mingi tegija olla online mängus peab mingi 10-16h taga istuma....kuidas te suudate:D
Tagasi üles Go down
Stõmm
I Suck A Little Bit Less Now
Stõmm


Male Postituste arv : 92
Age : 33
Asukoht : Ma ei taha sellest rääkida.....okei Nõo
Registration date : 18/08/2006

Weebipõhised mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Weebipõhised mängud   Weebipõhised mängud EmptyTeis 22 Aug 2006, 20:58

FatFuck kirjutas:
kuradi värdjad IT rotid:D:D:D minge vaadake aknast välja vahepeal...naq,et mingi tegija olla online mängus peab mingi 10-16h taga istuma....kuidas te suudate:D

minul isiklikult puudub päriselu
Tagasi üles Go down
FatFuck
Dork
FatFuck


Postituste arv : 178
Age : 34
Registration date : 18/08/2006

Weebipõhised mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Weebipõhised mängud   Weebipõhised mängud EmptyTeis 22 Aug 2006, 21:01

Very Happy:Dsiis küll
Tagasi üles Go down
Kuperjanov
Cool
Kuperjanov


Male Postituste arv : 366
Age : 34
Registration date : 18/08/2006

Weebipõhised mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Weebipõhised mängud   Weebipõhised mängud EmptyTeis 22 Aug 2006, 21:12

Ei! Et olla tegija online mängus, piisab ka 2 minutisest pühendumisest mängule iga tund või siis mingi paari tunni tagant Smile Eelkõige loeb strateegia ja kavalus Wink Aga muidugi on ka selliseid mänge, kus pead istuma 24/7 arvutis, et olla tegija. Aga mina selliseid ei harrasta Cool Aga see aknast välja vaatamise asi - mul on aken kohe arvuti kõrval, näen koguaeg välja siit Very Happy
Tagasi üles Go down
Stõmm
I Suck A Little Bit Less Now
Stõmm


Male Postituste arv : 92
Age : 33
Asukoht : Ma ei taha sellest rääkida.....okei Nõo
Registration date : 18/08/2006

Weebipõhised mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Weebipõhised mängud   Weebipõhised mängud EmptyTeis 22 Aug 2006, 21:50

Kuperjanov kirjutas:
Ei! Et olla tegija online mängus, piisab ka 2 minutisest pühendumisest mängule iga tund või siis mingi paari tunni tagant Smile Eelkõige loeb strateegia ja kavalus Wink Aga muidugi on ka selliseid mänge, kus pead istuma 24/7 arvutis, et olla tegija. Aga mina selliseid ei harrasta Cool Aga see aknast välja vaatamise asi - mul on aken kohe arvuti kõrval, näen koguaeg välja siit Very Happy

mul ka aken kohe kõrval, aga kardinad ees kuna päike pimestab julmalt.
Tagasi üles Go down
FatFuck
Dork
FatFuck


Postituste arv : 178
Age : 34
Registration date : 18/08/2006

Weebipõhised mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Weebipõhised mängud   Weebipõhised mängud EmptyTeis 22 Aug 2006, 22:17

no kui s apäikes telus näind sis polegi kõige hullem
Tagasi üles Go down
Aigar
Geek
Aigar


Male Postituste arv : 227
Age : 34
Asukoht : vana ühikas, tuba 213
Registration date : 19/08/2006

Weebipõhised mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Weebipõhised mängud   Weebipõhised mängud EmptyKolm 23 Aug 2006, 13:30

Kuperjanov kirjutas:
Ei! Et olla tegija online mängus, piisab ka 2 minutisest pühendumisest mängule iga tund või siis mingi paari tunni tagant Smile Eelkõige loeb strateegia ja kavalus Wink Aga muidugi on ka selliseid mänge, kus pead istuma 24/7 arvutis, et olla tegija. Aga mina selliseid ei harrasta Cool Aga see aknast välja vaatamise asi - mul on aken kohe arvuti kõrval, näen koguaeg välja siit Very Happy
sama siin mul on ka aken arvuti kõrval... sellepärast lõpetasingi runescape ära et liiga mõttetu nolife et olla tegija... solarionis olin muidu suht algaja... möngisin umbes 2 nädalat
Tagasi üles Go down
FatFuck
Dork
FatFuck


Postituste arv : 178
Age : 34
Registration date : 18/08/2006

Weebipõhised mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Weebipõhised mängud   Weebipõhised mängud EmptyKolm 23 Aug 2006, 14:26

näit üks suht mõttetu mäng on EVE online...naq 300.- kuus ja et kaitset peale saada näiteks on vaja skille...ja neid treenib ühte paar nädalat...mingi paar aastat ja ligi 10000.- ja võidki olla õnnelik,et s apole enam algaja....ei näe selle asja võlu:)
Tagasi üles Go down
mennu
Dork
mennu


Female Postituste arv : 189
Age : 34
Asukoht : Nõo
Registration date : 18/08/2006

Weebipõhised mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Weebipõhised mängud   Weebipõhised mängud EmptyKolm 02 Juul 2008, 15:17

mina ka mängisin kunagi businesiat, aga ma ei mäletagi, miks äkki enam edasi ei mänginud... mingi diil oli, et ma ei saand enam sisse vms. päris äge oli tegelt Smile
Tagasi üles Go down
sirtz102
I Suck A Little Bit Less Now
sirtz102


Female Postituste arv : 89
Age : 33
Asukoht : Uus 206
Registration date : 18/08/2006

Weebipõhised mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Weebipõhised mängud   Weebipõhised mängud EmptyNelj 03 Juul 2008, 10:34

Solitaire on ka lahe mäng Very Happy
Tagasi üles Go down
mennu
Dork
mennu


Female Postituste arv : 189
Age : 34
Asukoht : Nõo
Registration date : 18/08/2006

Weebipõhised mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Weebipõhised mängud   Weebipõhised mängud EmptyNelj 03 Juul 2008, 13:48

sirtz102 kirjutas:
Solitaire on ka lahe mäng Very Happy

mulle meeldib hearts rohkem Very Happy
Tagasi üles Go down
olkz0r
I Suck A Little Bit Less Now
olkz0r


Female Postituste arv : 75
Age : 33
Asukoht : Uus ühikas 201 V Vapramäe
Registration date : 22/08/2006

Weebipõhised mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Weebipõhised mängud   Weebipõhised mängud EmptyNelj 03 Juul 2008, 14:41

ma mängin praegu tiba pokkerit internetis.. (A)
aga solitaire on ikak üleprahi Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
http://majinssj.blogspot.com
Sponsored content





Weebipõhised mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Weebipõhised mängud   Weebipõhised mängud Empty

Tagasi üles Go down
 
Weebipõhised mängud
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
NRG 53 Foorum :: Meedia ja Maailm :: Arvuti ja Internet-
Hüppa: