NRG 53 Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NRG 53 Foorum

Ütle midagi tabavat!
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kõige ägedam multikas

Go down 
+12
Veronx Siberist
Daito
bonnie
André
Maiu
Sirje
Lee
RadYx
Stõmm
Aigar
kacey
Kuperjanov
16 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Maiu
I Suck A Little Bit Less Now
Maiu


Female Postituste arv : 86
Age : 34
Registration date : 18/08/2006

Kõige ägedam multikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige ägedam multikas   Kõige ägedam multikas - Page 2 EmptyPüh 27 Aug 2006, 16:41

Minu esimene lemmikmultikas oli vist Sailor Moon, tuli Pro7 pealt ja ma ei mõistnud ainsatki sõna....aga ilus oli:D
Tagasi üles Go down
Sirje
Dork
Sirje


Female Postituste arv : 163
Age : 33
Asukoht : Kärdla/uus ühikas 401
Registration date : 18/08/2006

Kõige ägedam multikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige ägedam multikas   Kõige ägedam multikas - Page 2 EmptyPüh 27 Aug 2006, 17:38

Maiu kirjutas:
Minu esimene lemmikmultikas oli vist Sailor Moon, tuli Pro7 pealt ja ma ei mõistnud ainsatki sõna....aga ilus oli:D
Minu lemmik pro7 pealt oli Sufa. Very Happy Ma ei tea, kuidas selle nimi päriselt oli, aga seal olid maailma päästvad tüdrukud ja kui nad hakkama enam ei saanud, siis nad panid oma sõrmused kokku ja karjusid sufa. Very Happy Siis tuli mingi sinine mees neile appi. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://leedi.dako.edu.ee/sirje/
Veronx Siberist
I Still Suck
Veronx Siberist


Female Postituste arv : 65
Age : 34
Registration date : 18/08/2006

Kõige ägedam multikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige ägedam multikas   Kõige ägedam multikas - Page 2 EmptyEsm 28 Aug 2006, 13:32

kunagi ehk posko seiklused või midagi säärast... see oli vanadel aegadel muidugi Laughing (kui kuuene olin või nii)...
Shrekist on kõige eredamalt meeles see koht kui kiisu vaatas ohtlikele kurikaeladele nii armsalt otsa, et kõigil tuli armastuse tunne peale ja siis see kass(vabandust! ma ei mäleta ta nime enam) tegi julma tuule alla... suht originaalne lahendus ja of corse vaimukas ka. cat
Tagasi üles Go down
siim
I Suck A Little Bit Less Now
siim


Male Postituste arv : 92
Age : 33
Asukoht : Nõo
Registration date : 27/08/2006

Kõige ägedam multikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige ägedam multikas   Kõige ägedam multikas - Page 2 EmptyEsm 28 Aug 2006, 22:28

Kõige kõvem multikas on ikka Käsnakalle. Mul oli vahepeal kõik Käsnakalle osad arvutis olemas ja film kaa veel. Ööd ja päevad läbi vaatasin neid ja siiamaani fännan. nüüd on kõik DVD-de peal. Kui keegi tahab, võin laenata.
Tagasi üles Go down
olkz0r
I Suck A Little Bit Less Now
olkz0r


Female Postituste arv : 75
Age : 33
Asukoht : Uus ühikas 201 V Vapramäe
Registration date : 22/08/2006

Kõige ägedam multikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige ägedam multikas   Kõige ägedam multikas - Page 2 EmptyNelj 03 Juul 2008, 14:52

André kirjutas:
Simpsonid on ülekõige.

ei-ei, ma arvan siiski, et prageu on Family Guy.. on küll üli absurdne ja teistsuguse huumoriga ning ma üldse pm ei naera kui ma neid vaatan, aga ma siiski jätkan nende vaatamist...
Tagasi üles Go down
http://majinssj.blogspot.com
mennu
Dork
mennu


Female Postituste arv : 189
Age : 34
Asukoht : Nõo
Registration date : 18/08/2006

Kõige ägedam multikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige ägedam multikas   Kõige ägedam multikas - Page 2 EmptyNelj 03 Juul 2008, 16:46

teate, mu lemmik on Garfield Smile
Tagasi üles Go down
olkz0r
I Suck A Little Bit Less Now
olkz0r


Female Postituste arv : 75
Age : 33
Asukoht : Uus ühikas 201 V Vapramäe
Registration date : 22/08/2006

Kõige ägedam multikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige ägedam multikas   Kõige ägedam multikas - Page 2 EmptyNelj 03 Juul 2008, 16:49

garfield on ka ilgelt vinge cheers
ma väiksena vaatasin seda täiega Very Happy
ja mootorratturhiired olid ka lahedad.. Vinnie oli kõige lahedam neist WinkVery Happy
Tagasi üles Go down
http://majinssj.blogspot.com
mennu
Dork
mennu


Female Postituste arv : 189
Age : 34
Asukoht : Nõo
Registration date : 18/08/2006

Kõige ägedam multikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige ägedam multikas   Kõige ägedam multikas - Page 2 EmptyNelj 03 Juul 2008, 16:52

üüü, mootorratturhiired!!! Smile
ma vaatasin ka neid vahest aga nendega oli veel selline diil ka, et nende mullinätsude ümber olid nende kleepsud ja siis mul oli mingi leht, kuhu pidi neid vastavalt numbritele kleepima ja ma olin täiega eufoorias sellest! koguaeg ajasin sente kokku ja jälle putkasse neid nätse ostma cheers
Tagasi üles Go down
olkz0r
I Suck A Little Bit Less Now
olkz0r


Female Postituste arv : 75
Age : 33
Asukoht : Uus ühikas 201 V Vapramäe
Registration date : 22/08/2006

Kõige ägedam multikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige ägedam multikas   Kõige ägedam multikas - Page 2 EmptyNelj 03 Juul 2008, 16:56

irw Very Happy
tead see multikas tehti siis kui me olime kolme aastased :O
meil oli nendega nii, et mina mängisin Vinniet, venna oli Modo ja Matu oli Throttle. Ilgelt vinge oli Very Happy cheers

Ma kasvasin poistega koos üles niiet... you know 8-)
Tagasi üles Go down
http://majinssj.blogspot.com
olkz0r
I Suck A Little Bit Less Now
olkz0r


Female Postituste arv : 75
Age : 33
Asukoht : Uus ühikas 201 V Vapramäe
Registration date : 22/08/2006

Kõige ägedam multikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige ägedam multikas   Kõige ägedam multikas - Page 2 EmptyNelj 03 Juul 2008, 16:57

ma mäletan veel seda, et Matul oli laualamp, kus olid nende kolme hiire kleepsud peal ja oi kui kade ma olin Very Happy lol!
Tagasi üles Go down
http://majinssj.blogspot.com
timur
I Suck



Postituste arv : 7
Registration date : 03/07/2008

Kõige ägedam multikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige ägedam multikas   Kõige ägedam multikas - Page 2 EmptyNelj 03 Juul 2008, 19:52

simpsonid ikka ruulivad. Julmalt kaua olnud ning ikka tipus Smile

Aga kui tahate julmi nalju siis saatke Family Guy kuss see ja teine ning otsige endale hoopis kuskilt South Parki osad. Neid ka vist umbes 12 hooaega.
Tagasi üles Go down
olkz0r
I Suck A Little Bit Less Now
olkz0r


Female Postituste arv : 75
Age : 33
Asukoht : Uus ühikas 201 V Vapramäe
Registration date : 22/08/2006

Kõige ägedam multikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige ägedam multikas   Kõige ägedam multikas - Page 2 EmptyNelj 03 Juul 2008, 19:57

south parkil on isegi täispikk film ju.. uncut&uncensored Smile
lahe film on Very Happy
Tagasi üles Go down
http://majinssj.blogspot.com
Sponsored content





Kõige ägedam multikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige ägedam multikas   Kõige ägedam multikas - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kõige ägedam multikas
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
NRG 53 Foorum :: Meedia ja Maailm :: Film/TV-
Hüppa: