NRG 53 Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NRG 53 Foorum

Ütle midagi tabavat!
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Lemmikud

Go down 
+11
hardrock14
Stõmm
André
bonnie
Maiu
kacey
Sirje
Kuperjanov
something
RadYx
Lee
15 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
hardrock14
Dork
hardrock14


Male Postituste arv : 135
Age : 33
Asukoht : lääne-virumaa
Registration date : 19/08/2006

Lemmikud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmikud   Lemmikud - Page 2 EmptyEsm 21 Aug 2006, 20:45

kas keegi Huntide Impeeriumi on lugenud?
Tagasi üles Go down
kacey
Cool
kacey


Female Postituste arv : 366
Age : 33
Asukoht : rõuge
Registration date : 18/08/2006

Lemmikud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmikud   Lemmikud - Page 2 EmptyTeis 22 Aug 2006, 13:14

hardrock14 kirjutas:
kas keegi Huntide Impeeriumi on lugenud?
ei ole........tgelt võibolla olen...millest see rääkis??? ja kes autor oli?
Tagasi üles Go down
http://www.myspace.com/kaceyleviosa
Veronx Siberist
I Still Suck
Veronx Siberist


Female Postituste arv : 65
Age : 34
Registration date : 18/08/2006

Lemmikud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmikud   Lemmikud - Page 2 EmptyPüh 27 Aug 2006, 17:04

kacey kirjutas:
fil oli hea....raamatut ei pidand lugema....meil oli kohustuslik mahtra sõda......mahtra oli nii kõva et jäin magama.......yliigav raamat:D
öö- meil ta päris kohustuslik ei olnud, aga mingi sõjateemalise pidime valima, et seda klassi ees hindele esitada... ja ma just nimelt sellle valisin ja oli veel kolm tüdrukut, kes selle võtsid. juhtus aga nii, et ma seda lõppu päris õigex ajax ei jõudnud läbi lugeda...siis hakkasin nendel reedetel puuduma, kuna raamatute tutvustamine oli ( mitte meelega, vaid juhtus lihtsalt nii-mingi kolm nädalat sain endale sellega juurde) ja ma teadsin, et pean sellest sõjategevusest jutustama. koolist sõpsed räägivad, et siiamaani kõik esitajad neljad saanud ja õps on väga vihane, kuna me viitsi põhjalikud olla. mind vaatas ka punase näoga, et kuna ma lõpux ennast sellex õigex päevax kooli võixin vedada. lõpux kui esitamise kord minuni jõudis olin kõik juba ära unustasin, sest kax nädalat juba raamatu lõpetamisest möödas... aga kodus sai siiski pool tundi seda lõpu osa sirvitud ja keerulisemad nimed ja huvitavamad faktid välja kirjutatud. no klassi ees ei tahtnud algul midagi suust välja tulla. teesklesin, et mul natuke halb ka või nii. Very Happy aga jah kui juba 5 minutit mingit oma mula ajasin, siis ei tahtnud kohe lõpetada(hakkas meelde tulema vaikselt), et venitasin oma juttu 10 minutit , siis ei lasknud õpetaja mul enam rääkida, kuigi hakkasin juba tahtma... ja siiis sain oma klassis esimese viie kätte, mis oli ausalt öeldes väga kobimisi saadud( ilma erilise ettevalmistuseta) ma ei lootnud üldse mitte nii paljutki(neljast olex täitsa piisanud)... Razz
Tagasi üles Go down
Veronx Siberist
I Still Suck
Veronx Siberist


Female Postituste arv : 65
Age : 34
Registration date : 18/08/2006

Lemmikud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmikud   Lemmikud - Page 2 EmptyPüh 27 Aug 2006, 17:13

potterid olid head. 5 osa lugesin paar aastat tagasi ühe suvega läbi..olexin tahtnud kuuendat ka, aga see polnud veel välja ilmunud(vähemalt mitte raamatukokku) nüüd enam ei mäleta, mis sündmus, mis osas oli, et kuuendat raamatut ma siiski ei vinna nüüd enam ette võtma Sad

parim naistekas: tuulest viidud mõlemad osad. alien
Tagasi üles Go down
Kriss
Dork
Kriss


Male Postituste arv : 128
Age : 33
Asukoht : Vana ühikas, 211. Vahepeal Palal kaa.
Registration date : 18/08/2006

Lemmikud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmikud   Lemmikud - Page 2 EmptyLaup 02 Sept 2006, 11:56

Harry Potter on päris spets jah.
Ml kõik osad olemaski:)
No väljaarvatud seitsmes, see alles tuleb Very Happy

Da Vinci koodi pole küll täielikult ise lugenud, aga see pidi eritii hea raamat olema.
Natuke lugesin, mõtlesin, et kui ema jälle raamatukauplusesse läheb, peab selle kindlalt ostma.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/Atsiuuh
Sponsored content





Lemmikud - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmikud   Lemmikud - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Lemmikud
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
NRG 53 Foorum :: Meedia ja Maailm :: Raamatud-
Hüppa: